שיפוץ מבנה קיים

גם אם אהבתם את הבית שלכם ביום שנכנסתם אליו, כמעט ולא קיים בית שלא זקוק לשיפוץ פעם בכמה שנים. השיפוץ ישאיר את עיצוב הבית עדכני, יחזיר לו את החיוניות, ובעיקר יעניק לכם נקודת מבט חדשה על המקום בו אתם חיים. פעמים רבות קורה שרק אחרי שגרים בבית מספר שנים, מבינים מהן הדרישות האמיתיות ממנו: עיצובים שהיו נדמים קריטיים בעבר והפכו ברבות הזמן למיותרים, לעומת דברים שנראו ראוותניים ולא הכרחיים כשהבית נבנה אך כעת מתבררים כחשובים מאין כמוהם. תהליך השיפוץ למעשה מביא את הבית למקום שבו הייתם רוצים לראות אותו היום.
 

גמישות ויצירתיות
 

בניגוד לבניית בית חדש מאפס, שיפוץ יכול להתבצע בכמה רמות: אפשר לבצע שיפוץ מצומצם של חדר בודד או שניים, או לבצע תהליך רוחבי המטפל באספקט מסויים בבית. כמובן שניתן גם לבצע שיפוץ נרחב, שישנה לחלוטין את מראה הבית ואת האווירה בו. כך או כך, אחרי שהבית כבר נבנה, עלינו לעבוד בגבולות המבנה הקיים. אנחנו ב-Casa Pueblo מאמינים כי בניה ושיפוץ בתוך מבנה קיים אינה מגבלה, ושבמסגרת הנוכחית ניתן ליצור דבר חדש לחלוטין, זאת בעזרת תכנון נכון ועיצוב פנים מחודש. כאן תידרש עבודה מאומצת של מחלקת התכנון שלנו, שתפתיע אתכם ביצירתיות ותביא את ביתכם החדש למקומות מפתיעים.
 

שימוש בחומר קיים
 

שיפוץ מבנה קיים נשען כולו על יצירתיות – של האדריכל ושלכם. שימוש נכון ומעניין בגורמים קיימים בבית ובמאפיינים טבעיים כמו אור השמש, כיוון זרימת הרוח ועוד, ייצור חוויה שונה לגמרי מהבית הקודם, זאת מבלי לקחת משכנתא שניה. זהו הניסיון והוותק שלנו ב- Casa Pueblo, שמאפשר לנו להפוך את הבית בו אתם גרים לבית שבו הייתם חולמים לחיות – החל מהשלבים הראשוניים ועד לאחרון הגימורים, בתיאום מלא איתכם.