אודות CASA PUEBLO

שיפוץ או בניה של בית לעולם אינם נובעים מתוך גחמה רגעית וחולפת. זמן רב מושקע בחיפוש רעיונות והשראה עד שמגבשים בראש תמונה ברורה של הבית, ופעמים רבות התהליך נמשך לאורך זמן רב מדי. שיטת האדריכלות היישומית של Casa Pueblo מעניקה את כל השירותים במקום אחד – משלבי התכנון הראשונים ועד לסיבוב הקניות שנועד לרכישת האלמנטים העיצוביים בסוף השיפוץ. אנו מלווים את הלקוח לאורך כל הדרך, והכל נעשה בתיאום מלא איתו, לפי הרצונות שאותם הוא מביע.
 

אדריכלות יישומית
 

שיטת האדריכלות היישומית מדגישה את חשיבותו של מתן פתרון מושלם לכל לקוח, לא רק בתכנון אלא גם בביצוע ובכל הנוגע לשיפוץ הבית או לבנייתו. על פי החזון העסקי של Casa Pueblo , משרד האדריכלים הוא התחנה היחידה שתהיה לכם בכל התהליך. בניגוד לרוב משרדי האדריכלים, אנו ממשיכים ללוות אתכם לאחר שלב התכנון והשרטוט. לשם כך אנו מעבירים את כל העבודות דרך שתי מחלקות נפרדות, הפועלות תחת גג משותף: הראשונה היא מחלקת התכנון, והשניה היא מחלקת הבנייה, הפיקוח והניהול.
 

קצת עלינו
 

חורחה עברין, מנכ"ל החברה והאדריכל הראשי, הוא בעל ניסיון של יותר משלושים שנים באדריכלות, והוא מתמחה באדריכלות יישומית בעשור האחרון. החברה צברה בשנות פעילותה מוניטין וניסיון רב, וכיום היא עובדת עם חברות מוכרות כמו "נגב קרמיקה", "רגבה מטבחים", "תומס תאורה", "רב בריח" ועוד. אנו שמים דגש רב על חלוקה נכונה של החללים בבית, כך שהם יהיו פונקציונליים ויחד עם זאת יהיה נעים לשהות בהם, וכן על פתיחת כיווני אוויר ופיזור גופי תאורה חמה. לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ תוכלו ליצור איתנו קשר כאן, באמצעות אתר האינטרנט, או בטלפון 09-7662142.