מחלקת תיכנון

אם אתם עומדים בפני שיפוץ גדול או בניית בית חדש, אתם בודאי יודעים כמה קשה לגבש מראש תמונה ברורה של הבית העתידי. אנו יכולים לשים את האצבע בדיוק על האווירה שתהיה בכל חדר, על הצבעים ועל המראה הכללי, וכמובן גם על רהיטים ספציפיים שיתאימו לבית ועל מיקומם. אבל בלי עין של אדריכל, קשה מאוד להחליט איפה ימוקם המטבח, מה יהיה גודלו, איזו צורה בדיוק תהיה לסלון ולאיזה צד תיפתח הדלת של חדר הילדים. כל הפרטים האלו יתגבשו בעבודה משותפת שלכם עם מחלקת התכנון שלנו.
 

מחלום למציאות
 

לתכנון בית אין תבנית; הבית הוא מראה לעולם הפנימי של תושביו, והוא לא עוקב אחרי חוקים ברורים. השאלה שרוב האנשים שואלים היא בדרך כלל "איך אני רוצה להרגיש בבית שלי?", ומשם אנו מתחילים בתכנון, שלב אחרי שלב. מחלקת התכנון שומעת אתכם, את הצרכים והרצונות שלכם, את האילוצים והחלומות שעוד לא הגשמתם, והיא הופכת אותם לקווים ולזוויות ממשיים – הוראות ברורות שיהפכו חלום למציאות. מחלקת התכנון שלנו אחראית על תכנון כללי של הבית מבפנים ומבחוץ, וכן על התכנון ההנדסי ועל האדריכלות ועיצוב הפנים.
 

אחריות המחלקה
 

אנו משקיעים בכל פרט, ובמסגרת זו נקבע אילו מחיצות וקירות ייהרסו או ייבנו, כיצד ייראו חללים חדשים וצירי התנועה ביניהם, כיצד תפעל ותיראה מערכת החשמל והתאורה ועוד ועוד. אפילו עבודות כמו תכנון מערכת מיזוג האוויר וזרימת האוויר, הוספת מערכת הסקה ותכנון רשת האינסטלציה נמצאות באחריותה של המחלקה. חשוב לציין כי היא אמנם מתעסקת בנושאים שאינם מוכרים לרוב האנשים, אך היא מנגישה את עבודתה ללקוחות, ובכך מאפשרת לכם להביע עמדה ולהשתתף באופן פעיל בתכנון הבית כפי שאתם רואים אותו.