מחלקת ביצוע

מחלקת הביצוע של Casa Pueblo היא המבדילה בינינו ובין משרדי אדריכלות אחרים. בעוד המשרדים השונים ייפרדו מכם לשלום בתום שלב התכנון, ויפקידו בידיכם את המלאכה לחפש קבלן, Casa Pueblo תפנה אתכם הישר למחלקת הביצוע. אחרי שזו תקבל את ההנחיות והתכנונים עליהם הסכמתם ממחלקת התכנון, היא תהפוך את השרטוטים לקירות ולקורת גג. גם בזמן המעבר בין המחלקות, תזכו לליווי צמוד מאת חורחה עברין, המשמש כמנהל הפרויקטים ואיש הקשר הקבוע שלכם – ומכאן הבנייה תצא לדרך הלכה למעשה.
 

אילו יתרונות יש בעבודה צמודה עם מחלקת הביצוע?
 

מחלקת הביצוע היא זו שמונעת מכם את הצורך להתעסק עם משתנים רבים במהלך השיפוץ: אינכם צריכים לשמש כמתווכים בין האדריכל והקבלן; לא תידרשו לקבל החלטות חשובות שלא היו קיימות בתכנונים, ולא יהיו קצרים בתקשורת בנקודות קריטיות בשיפוץ. מחלקת הביצוע נמצאת בקשר ישיר ומתמיד עם מחלקת התכנון שלנו, והן ממשיכות לפעול יחד גם לאחר שבניית הבית כבר החלה – זאת כדי לוודא אחידות והיצמדות לרעיונות המנחים שהגיעו מכם וממחלקת התכנון.
 

אתם נותנים את הטון
 

מחלקת הביצוע היא גם זו שאחראית ללוות אתכם בשלב הקנייה, בו תוכלו לראות מקרוב אילו חומרים, צבעים ומרקמים יצרו את הבית החדש שלכם, וכך תוכלו לאשר אותם באופן אישי. האיחוד בין התכנון והביצוע הוא שמבטיח לכלל לקוחותינו שירות הוגן ומקצועי, חיסכון משמעותי בהוצאות השיפוץ או הבנייה, ועמידה ודאית בדד-ליין שנקבע מראש. אנו ב- Casa Pueblo משקיעים מחשבה רבה בהגדרה נכונה של החללים, כך שיתאפשר ביניהם רצף של תנועה, וכן אנו מדגישים את חדירתו של אור טבעי לחלל הבית, באמצעות פתיחתם של כיווני אוויר.